НОВИНКИ ФОРМ ДЛЯ тротуарної плитки, бордюрів, жолобів...

Форми плитки "Клен" Формы половинок Форми Цегла Форми Роза Вітрів Цегла Долар Брук Рваний Камінь
Постійно оновлюваний асортимент форм. Ціни знижені до 60% за рахунок нового виробництва форм у м.Овідіополь!

Форми для тротуарної плитки, огорож та штучного каменю

Компанія SPIRIT Україна

Науково виробнича компанія "Спіріт" заснована в 1994 році. Основний напрямок нашої компанії - це виробництво форм для виробів з бетону та гіпсу. Форми на сьогоднішній день ми виробляємо з різних пластиків з додаванням різних полімерів, які сприяють збільшенню якості та підвищення глянцю наших форм. Всі форми на наших виробництвах виготовляються тільки з первинних імпортних якісних матеріалів. Вироблені нами форми на сьогоднішній день не мають аналогів. На виробництвах "Спіріт" постійно розробляються і вводяться нові види різних форм, для бетонних і гіпсових виробів.

Сьогодні ми виробляємо вже понад 12000 різновидів форм для тротуарної плитки, фасадної плитки, штучного каменю, малої архітектури, садовопарковой архітектури, пам'ятників, огорож, євроогорож, бордюрів, водовідливів, балюстрад, ліплення та багато інших форм для бетону та гіпсу.

На нашому виробництві для виробництва форм застосовуються гранулювання і листові пластики, різні технології застосування склопластику, пластик ПВХ, АБС пластик, Поліетилен, Полістирол, Поліпропілен, Поліуретан, Силікон та інші види первинного якісної сировини.

Наші форми підходять під будь-яку існуючу технологію, полімербетон, штучний мармур, полімери, кевларобетон, мармур з бетону, декоративний бетон, штучний камінь, гіпс.
Всім клієнтам нашої фірми надаються DVD диски з методами укладання тротуарної плитки. DVD диски з навчанням виробництва тротуарної плитки, квітників, рваного каменю, бордюрів і малих архітектурних форм, парканів. А також є каталоги з методом укладання тротуарної плитки та ландшафтного дизайну і на DVD-дисках. Наша компанія навчає своїх клієнтів технологіям виробництва виробів з бетону та гіпсу безкоштовно, також клієнти отримують консультації по телефону та електронною поштою. Також надаємо креслення вібростолу безкоштовно.

Компанія Спіріт виробляє обладнання для виробництва тротуарної, фасадної плитки, штучного каменю, пам'ятників, огорож, малої архітектури. Обладнання для виробництва шлакоблоків.
Вібростоли - заформовочний вібростіл, расформовочний вібростіл. Рамки для расформовкі тротуарної плитки. Бетонозмішувачі (бетономішалки), розчинозмішувачі. Печі для випалу кераміки, фарфору та фаянсу.

Поліуретанові форми для виробництва штучного каменю

Форми з поліуретану

Поліуретанові форми для штучного каменю, це еластичні форми з поліуретану для бетону та гіпсу. Компанія Спіріт виробляє високо якісні форми для штучного каменю з якісного Англійського поліуретану. Наші форми розраховані при роботі з гіпсом на 15000 виливків, при роботі з бетоном на 5000 виливків виробів.

Наші форми із двокомпонентного поліуретану не мають усадки і не відстають, передають дуже точно структуру і рельєф природного каменю. Ми виробляємо і пропонуємо найякісніші форми з поліуретану, наші форми не мають аналогів не за якістю не за асортиментом. Сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам понад 700 поліуретанових форм для штучного каменю, фасадної та інтер'єрного каменю для облицювання інтер'єрів і фасадів будівель.
Також з поліуретану ми виробляємо величезну кількість форм для садово паркової архітектури, малої архітектури, ліпнини, колон, балясини, статуй і статуеток і багато інших форм з еластичного двокомпонентного поліуретану. Є можливість виробництва форм за Вашими кресленнями, ескізами, а також за готовими зразками, при цьому Ви не платите за розробку матриць і інших витратних матеріалів, а платите тільки за готову форму. У нас діє накопичувальна система знижок, а також дилерські й дистриб'юторські ціни на поліуретанові форми.

Форми для Плитки з сополімерів від Виробника пластикових форм.

Форми для плитки від виробникаКомпанія SPIRIT почала виробництво форм для тротуарної плитки з сополімерів (аналог форм Польського виробництва) в Україні. У виробництві форм враховані всі недоліки і нарікання на форми Польського виробництва, посилені ребра жорсткості, посилено і потовщені дно форм. Форми з сополімерів нашого виробництва мають ідеальний глянець, а це означає що наші форми для плитки не будуть залипати, не буде необхідності їх змащувати і мити в кислоті. У зв'язку з налагодженим виробництвом форм з сополімерів, ціни на форми для тротуарної плитки істотно знижені. Пластикові форми для тротуарної плитки з сополімерів нашого виробництва є хорошим стартом для початківців - виробників, тому що не вимагають великих первинних вкладень, завдяки низькій ціні при відмінній якості. Всі наші форми для плитки мають половинки.

Форми для виробництва тротуарної плитки

Полімерні форми для тротурной плитки

Полімерні форми для тротурной плитки виготовляються з високоякісної первинної сировини поліпропілену з добавками полімерів. Наші полімерні форми не залипають, не вимагають пропарювання, змащення, не вимагають миття в соляній кислоті, також полімерні форми для плитки не потребують перекладання, можуть складатися після заливки і вібрації стопками на купи до 25 штук. Наші полімерні форми для плитки вже завоювали популярність у виробників тротуарної плитки, форми мають ідеальний дзеркальний глянець, тому плитка з наших форм легко вибивається і не має браку, відколів. Використовуючи наші форми Ви забудете що таке брак, пропарка форм і будете отримувати лише задоволення від роботи. Ви купуєте продукцію тільки високої якості, ці форми для тротуарної плитки витримують будь-які навантаження і інші не передбачені умови при виробництві плитки. Почавши робити тротуарну плитки за допомогою полімерних форм для плитки, Ви зможете випускати лише якісну продукцію, яка не має на сьогоднішній день конкуренції.

Шановні клієнти та гості нашого сайту, ми раді повідомити Вам, що ми почали виробництво вподобаних Вам полімерних форм для тротуарної плитки в Україні, при цьому були враховані всі Ваші побажання, у формах посилені ребра жорсткості, посилені стінки і дно форм до 4-6 міліметрів. Гарантійний термін праці наших форм від 1500 заливок і більше. У зв'язку з розпочатим потужним виробництвом полімерних форм для тротуарної плитки в Україні - ціни на форми знижені в 2 рази!

ШУКАЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ!

У МІСТАХ: Харкові, Києві, Вінниці, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку, Маріуполі, Хмельницькому, Івано-Франківську, Закарпатті, Кіровограді, Кривому Розі, Черкасах ...
Крим - Севастополь, Сімферополь, Керч, Євпаторія ...
Також потрібні представники в Росії, Білорусії, Молдови, Болгарії, Румунії та в інших країнах.
З питань пишіть на e-mail або телефонуйте за номером: +38 (098) -463-99-63 або +38 (048) 795-55-25
Скачать каталог продукции от Спирит

НОВИНКИ ФОРМ! Нові форми з поліуретану


Штучний камінь
"Кора Дерева"

Форми для барельєфів
"Амфора"

Штучний камінь
"Адриатика"

Штучний камінь
"TANVALD"

Підписка на новини! Будь у курсі новинок!

Технологии Спирит

Виробництво Форм

Авторизация


   Login reminder    Register
Формы для тротуарной плитки из сополимера производства Спирит

Форми із сополімеру Spirit Найнижчі ціни на форми плитки

Форми з Силікону Spirit Силіконові форми для статуеток

Форми Польські Низькі ціни на форми з Польщі

Доставка форм по Україні Доставка форм в країни світу